ENGDE

Svatební kytice

Pro každou nevěstu je svatba nejdůležitějším dnem v životě. K dokonalosti patří i pečlivě zvolená květinová výzdoba, která by měla být  v harmonii s šaty i typem svatby. Důležitost Vašeho dne „D” si plně uvědomujeme a nabízíme Vám možnost osobní bezplatné a nezávazné konzultace, pro přesnější návrh výzdoby nejlépe v místě konání Vaší svatby,  v místě Vašeho bydliště případně pracoviště nebo v naší obchodní kanceláři.

Společně se svatebními květinami Vám můžeme nabídnout i kompletní květinový svatební servis, počínaje výzdobou obřadního místa, restaurace či jiných prostor pro konání hostiny, zdobení aut a i naší přítomností na vítání svatebčanů a jejich myrtování. Můžeme Vám nabídnout i službu spolupracující profesionální fotografky. Vše záleží na Vašem přání a společné domluvě.

Naše práce je i naším koníčkem a proto uděláme vše, aby Váš svatební den byl nezapomenutelným. Svatební kytice by měla být navržena tak, aby seděla nevěstě přesně na míru. Proto by konzultace ohledně svatebních květin a další výzdoby měla proběhnout nejméně 4  týdny před svatebním dnem.

Ukázky naší práce najdete ve fotogalerii svatebních kytic.

V rámci svatební květinové  výzdoby nabízíme:

Květinou výzdobu Vám můžeme doručit na místo, které si určíte

Orientační cenu si můžete sami nezávazně spočítat dle cen ve fotogalerii svatebních kytic.

Ceny svatebních kytic jsou pouze orientační, záleží na sezónní dostupnosti květin a počtu květin v kytici.

Za případnou dopravu si účtujeme 7,- Kč/km a  za případnou práci naších floristek na místě á 120,- Kč/za každou započatou 1/2 hodiny.

Jak objednat svatební květiny a další výzdobu:

  1. Kontaktujte nás, telefonicky nebo e-mailem, nejméně 3-4 týdny před požadovaným termínem akce a domluvíme se na termínu a místě nezávazné bezplatné konzultační schůzce. Předem nám prosím sdělte Vaše základní požadavky, termín a místo konání akce a případně Váš finanční limit.
  2. Následně Vám e-mailem zašleme nabídku s konečnou cenou. Po Vašem odsouhlasení Vás požádáme o zaplacení 50% zálohy z celkové částky (e-mailem Vám zašleme zálohovou fakturu).
  3. V dohodnutém termínu Vám svatební květiny a dekorace předáme na požadovaném místě nebo si je můžete vyzvednout v místě našeho sídla, případně v naší obchodní kanceláři.
  4. Při předání nám doplatíte zbývající dohodnutou částku.

Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Vaše telefonní číslo:

Vaše zpráva (vyžadováno):

Kontrolní otázka:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Podmínky zpracování osobních údajů

Svatebni kytice Svatebni kytice 2

Obchodní podmínkyPodmínky zpracování osobních údajůKontaktyFotogalerieReferenceSpolupracujeme

menu background

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.