ENGDE

Květinová výzdoba společenských akcí

Květinová výzdoba je tou pravou třešínkou na dortu každé společenské události. Květiny zpříjemní celé prostředí konané akce, ať už se jedná o květiny naaranžované na stoly, do váz nebo vázané kytice pro účastníky pořádané akce. Květinová výzdoba vždy zpříjemní atmosféru konané akce.

Ať už se jedná o ples, firemní večírek či rodinnou oslavu vždy najdeme to pravé řešení výzdoby, které bude vyhovovat místu konání akce a přizpůsobíme se i Vašim finančním možnostem.

Květinovou výzdobu Vám rádi doručíme na místo určení a naaranžujeme přímo na místě.

Zajistíme květinovou výzdobu pro společenské akce, jako jsou:

Naše ceny najdete v galerii svatebních květin.
Za případnou dopravu si účtujeme 7,- Kč/km a za případnou požadovanou práci našich floristek na místě á 120,- Kč za každou započatou 1/2 hodiny.
Pro stálé zákazníky a pro zakázky nad 10 tis. Kč poskytujeme slevy nebo dopravu zdarma.

Jak objednat květinovou výzdobu:

  1. Kontaktujte nás, telefonicky nebo e-mailem, nejméně 3-4 týdny před požadovaným termínem akce a domluvíme se na  termínu a místě nezávazné bezplatné konzultační schůzce. Předem nám prosím sdělte Vaše základní požadavky, termín a místo konání akce a případně Váš finanční limit.
  2. Následně Vám e-mailem zašleme nabídku s konečnou cenou. Po Vašem odsouhlasení Vás požádáme o zaplacení 50% zálohy z celkové částky (e-mailem Vám zašleme zálohovou fakturu).
  3. V dohodnutém termínu Vám květinovou výzdobu naaranžujeme na požadovaném místě nebo si jí můžete vyzvednout v místě našeho sídla, případně v naší obchodní kanceláři.
  4. Při předání nám doplatíte zbývající dohodnutou částku v hotovosti nebo Vám předáme konečnou fakturu k proplacení převodem na náš účet.

Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Vaše telefonní číslo:

Vaše zpráva (vyžadováno):

Kontrolní otázka:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Podmínky zpracování osobních údajů

Kvetinova vyzdoba Kvetinova vyzdoba 2

Obchodní podmínkyPodmínky zpracování osobních údajůKontaktyFotogalerieReferenceSpolupracujeme

menu background

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.